Pictures of Albanian Premier Rama not feeling well on the plane

Pictures of Albanian Premier Rama not feeling well on the plane

12:10, 21/03/2019

Albanian Premier Edi Rama has disappeared for four days now. Syri.net reported last night Rama has been hospitalized in a Berlin hospital, where he is under special medical surveillance.

Pictures of Rama’s flight to Berlin have been shown today. The pictures have been taken aboard the Tirana-Vienna flight.

The person that shot the pictures and sent them to Syri.net writes Rama could barely stand and was accompanied by his bodyguards to his seat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Nebil21/03/2019 13:01

OSHT SI KOKRA E MOLLES! DERRI I EGER DO PLUMB NDRYSHE TE PRISH TE MJELLAT OSE TE CA PER BARKU!

By the way21/03/2019 12:58

Kokaina , kur shtohet doza, të jep drejtimin për amshim pa kthim. Jarabil ashtu qoftë!

Piloti21/03/2019 12:54

Qe Rama duhet te largohet nje ore e me pare, e duan pothuaj se te gjithe, por shendetin e keq nuk duhet tja urojme askujt nese duhet te jemi korrekt moralisht.Fisnikeria nuk ndahet ne miq dhe armiq.

Pyka21/03/2019 12:42

Erdhi me vrull te madh. Dhe po iken si nje mut qe eshte.

Tirona21/03/2019 12:38

Mallkimi eshte i madh te ky zagar kryeminister.Zotin e ke mbi koke ke shume gjynofe per te lare o palaco burre

Zaho21/03/2019 12:15

Ne te semés shkofte!

Shto koment

Denonco