FOTO/ Dalin pamjet, Edi Rama në gjendje të vështirë në avion

FOTO/ Dalin pamjet, Edi Rama në gjendje të vështirë në avion

12:10, 21/03/2019

Sot është dita e 4-të që Edi Rama është zhdukur, nuk del askund.

SYRI.net shkruajti mbrëmjen e djeshme se Edi Rama është shtruar në një spital në Berlin, ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Por sot kanë dalë edhe pamje të Ramës në avionin drejt Berlinit. Avioni eshte i linjes Tirane-Viene.

Personi që ka bërë foton, që e ka sjellë në redaksinë e SYRI.net shkruan se ai mezi mbahej në këmbë dhe ishte shoqëruar deri në vendin e tij nga rojet.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Nebil21/03/2019 13:01

OSHT SI KOKRA E MOLLES! DERRI I EGER DO PLUMB NDRYSHE TE PRISH TE MJELLAT OSE TE CA PER BARKU!

By the way21/03/2019 12:58

Kokaina , kur shtohet doza, të jep drejtimin për amshim pa kthim. Jarabil ashtu qoftë!

Piloti21/03/2019 12:54

Qe Rama duhet te largohet nje ore e me pare, e duan pothuaj se te gjithe, por shendetin e keq nuk duhet tja urojme askujt nese duhet te jemi korrekt moralisht.Fisnikeria nuk ndahet ne miq dhe armiq.

Pyka21/03/2019 12:42

Erdhi me vrull te madh. Dhe po iken si nje mut qe eshte.

Tirona21/03/2019 12:38

Mallkimi eshte i madh te ky zagar kryeminister.Zotin e ke mbi koke ke shume gjynofe per te lare o palaco burre

Zaho21/03/2019 12:15

Ne te semés shkofte!

Shto koment

Denonco