Strazimiri ironizon Lleshajn 'Shiko të kesh mjaftueshëm gaz për fëmijët dhe gratë'

Strazimiri ironizon Lleshajn 'Shiko të kesh mjaftueshëm gaz për fëmijët dhe gratë'

23:36, 18/03/2019

Vrasja e fundit e ndodhur rreth një orë më parë në Tiranë, ku u ekzekutua i riu Jurgen Kurti, e ka çuar brenda 72 orëve në dy numrin e të vrarëve në kryeqytet, duke ngritur alarmin për pasigurinë që ka pushtuar kryeqytetin.

Ish-deputeti demokrat, Gent Strazimiri, në një postim të fundit në facebook shkruan se Policia ka ikur në drejtim të paditur... njësoj si vrasësit

“Llesh. Brenda 72 orëve 2 vrasje mu në zemër të Tiranës! Policia në drejtim të paditur...njësoj si vrasësit...

Po ti mos e vrit mendjen! Ti shih të kesh mjaftueshëm gaz helmues për gratë, pleqtë e fëmijët që do dalin në protestë të enjten në orën 09.30 para parlamentit "339"... pa siguria s'është detyra jote...”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku19/03/2019 09:22

I vret opozita për të fajësuar Leshin, njëlloj si me tritolin e Spjerdhopallës.

Shto koment

Denonco