Bojatiset edhe Erion Veliaj Foto arkive

Bojatiset edhe Erion Veliaj

13:14, 17/03/2019

Pas Edi Ramës ka qenë radha e Erion Veliajt që të bojatiset.

Kanë qenë të rinjtë e Forumit Rinor të PD-së ata që ia kanë bërë surprizën kryebashkiakut që ndërroi edhe ditën e festimeve të Ditës së Verës.

Veliaj ka qenë duke u futur në Bashki kur të rinjtë e kanë bojatisur.

Menjëherë pas ngjarjes policia ka identifikuar dhe shoqëruar dy personat, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Edhe sot, një ditë pas protestës së opozitës të rinjtë FRPD-së dhe LRI-së kanë protestuar kundër qeverisë së Edi Ramës për shkak të hedhjes së gazit lotësjellës në protestën e djeshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Sikur..18/03/2019 13:38

O Gramoz ..kan vdek komunistat, sikur te ishin se do mendonin me shume per popullin, ai eshte fshatar hajdut si te gjithe ministrat qe i duhen Rames per te tallur karin, luan me to kur eshte i mpire nga kokaina..

Gramoz17/03/2019 15:03

Me boje duhet te lyen te gjith pedofilet dhe pederastet e ripjerdhjes komuniste, veçanerisht edvin qenefi dhe ky surrat uturaku i bashkise, ky katnari i Ures vajgurore qe premtoi 0 leje ndertimi dhe deri tani ka dhon me shum leje ndertimi se sa ka mbjell peme, premtoi 24 ore uje dhe nuk eshte shtuar as edhe nje ore uje.

Ramadani17/03/2019 14:53

Diten e veres njerzit argetohen. Bojatisja e lali Erit eshte bere ne kuadrin e argetimit.Fati i lalit qe nuk e lyhen me boje aromatike.

Leka 17/03/2019 13:38

Ohohooo Duart i lumshin atij që ia ka punuar zagarit të sorosit. krijesës më të ndyrë dhe më irrituese që ka njohur Tirana.

Shto koment

Denonco