VIDEO/ Rama nis hakmarrjen, ndalohet nga policia kreu i PD-së Fier

VIDEO/ Rama nis hakmarrjen, ndalohet nga policia kreu i PD-së Fier

16:10, 16/03/2019

Edi Rama ka nisur hakmarrjen menjëherë pas përfundimit të protestës me te madhe te opozites.

Siç edhe mund të shikoni në pamje, policia me urdhër nga Edi Rama hakmerret ndaj Fierit.

Policia ka dhunuar djalin dhe ka ndaluar ndalon Kryetarin e PD Fier, ish-deputetin Luan Baçi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz16/03/2019 18:29

Gjenelesh sander kurva! Futi horrat neper komisariate, mos i lesho si zagart rrugeve, mos i thello me shum fajet o zar i edvin qenefit, o pusht i ripjerdhjes komuniste.

Askushi 16/03/2019 16:33

Skeni par gje akoma.....

Shto koment

Denonco