Basha nga Durrësi: Rama e Dako u kapën duke vjedhur vota, vendi i tyre në burg

Basha nga Durrësi: Rama e Dako u kapën duke vjedhur vota, vendi i tyre në burg

11:28, 15/03/2019

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me studentë e pedagogë në qytetin e Durrësit.

Gjatë këtij takimi, Basha ka sulmuar në vendin e tij kryebashkiakun Vangjush Dako.

‘Vangjush Dako e ka vendin në burg. Së bashku me Edi Ramën janë kapur duke vjedhur dhe blerë vota. Ata janë peng i krimit.

Edi Rama është njeriu që kanalizoi Shqipërinë’, tha ndër të tjera kreu i PD-së Lulzim Basha.

Ndiqeni live takimin e Bashës me të rinjtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment