Me poture dhe me opinga, shihni veshjen e çuditshme të Ramës në Elbasan

Me poture dhe me opinga, shihni veshjen e çuditshme të Ramës në Elbasan

17:13, 14/03/2019

FOTO/ Me poture dhe me opinga, shihni veshjen e çuditshme të Ramës në Elbasan

Kryeministri i është rikthyer veshjes së tij të “çuditshme”. Gjatë festimeve të Ditës së Verës në Elbasan, kreu i qeverisë është parë i veshur me atlete sportive dhe me modelin e tij të dy palë tutave kundra shiut.

Të njëjtën veshje kreu i qeverisë e ka përdorur edhe gjatë homazheve të 29 Nëntorit 2018 dhe duket se gjithçka lidhet me parashikimin e kreut të bashkisë së Tiranës, i cili ditë më parë, i frikësuar nga shiu me gjyma, spostoi festën e Ditës së Verës nga 14 në 17 mars.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

SG17/03/2019 14:59

As qe dua tja di per politike por me te verte duket shume qesharak

Alban Tirana17/03/2019 12:24

Dhe ky popull voton brekushexhiun dhe horrin. C'fare populli jemi qe votojme nje karagjoz dhe horr ?

toni16/03/2019 17:57

fatkeqsi kombetare?.

aliu15/03/2019 14:23

Veshje narko naziste. Ndoshta nuk ia vlen ta krahasosh as me nazistet.

Ay14/03/2019 18:49

Po pse nuk ma nxjerr komentin mor malok muti. O qim perdha I malok fshatar qen bir qeni robt ti qifsha

Ay14/03/2019 17:50

Skizofren I mutit kur do qerrohet. Na hapi barkun qenie anormale

Gramoz14/03/2019 17:44

Treshja me qesharake ne Elbason, lal qazimi mafiozi komunist, tualeti nari librazhdit dhe gojorja e kryezorraxhiut, dhe dora vet kryepalloshi me poture. Kujdes! Ka vesh poture, dhe kur vesh poturet, esht duke bo ndonji pisllik te modh. Me 16 te gjith ne shesh per ti hedhur ne gropen e hales te gjith llumin e ripjerdhjes hajduto-perdhunuso-pedofil.

Londra14/03/2019 17:31

Shkurt, pa asnje koment dhe sakte: Kloshar!!!!

Shto koment