Paloka në Kukës, kërkon pjesëmarrje masive në protestën e të shtunës

Paloka në Kukës, kërkon pjesëmarrje masive në protestën e të shtunës

10:35, 14/03/2019

Partia Demokratike ka zhvilluar një takim me strukturat e degës në Kukës. Në qendër të diskutimeve ishin përgatitjet për protestën e 16 marsit dhe masat që do merren për një pjesëmarrje sa më të lartë.

I dërguari i PD, Edi Paloka në një prononcim për mediat u shpreh se pjesëmarrja e demokratëve kuksianë në protestë është e rëndësishme.

Ai ndër të tjera shtoi se opozita që po përpiqet të krijohet, nuk është opozitë dhe se, sipas tij, parlamenti tashmë e ka humbur seriozitetin.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco