AUDIO/ 'Ta çaj gojën legen', Drejtori i Tatimeve kërcënon inspektorin

AUDIO/ 'Ta çaj gojën legen', Drejtori i Tatimeve kërcënon inspektorin

18:28, 04/03/2019

Ish kryeministri Berisha, ka publikuar një audio në rrjetet sociale dhe pretendon se zëri është i drejtorit të tatimeve në Fier, Bardhyl Tafa.

Një inspektor,  ka regjistruar kërcënimet që drejtori i ka bërë një tjetër inspektori, gjatë mbledhjes.

Ai dëgjohet teksa ulëret e kërcënon inspektorin me fjalët: “Mbylle gojën, ta çaj gojën legen, mbylle sqepin”.

STATUSI I PLOTË I BERISHËS

Ky eshte komunikimi i narko drejtorit tatimor gangster Bardhyl Tafa me inspektorin Roland Bylyku.
Lexoni mesazhin dhe degjoni videon me audion e inspektorit dixhital. sb
Pershendetje zoti Berisha, jame nje ispektor i hetimit tatimor rajonal fier, po te beje kete denancim per dreitorin Bardhyl Tafa te degjoni si komunikon me inspektorin Roland Bylyshi, kte komunikim ka me te gjith ispektoret dhe per kete arsyje sna lejone telefonat ne mbledhje ose takim me te! por une e regjistrova fshehur. Te lutem anonim

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi05/03/2019 10:05

Po pse mor rrumpalle je drejtor dhe kujton se mund te besh çte duash. Paska pat nerva ky se une ja kisha plas sido qe te shkonte, por nga ana tjeter mire ka bere se po te jesh intelegjent me mire duron se sa te merresh me.....

Latif04/03/2019 19:56

" dhe i dime ne pse jane futur dhe si kan dale" kjo fjali sqaron gjithcka

K04/03/2019 18:36

Eh ,kjo seshte asgje Drejtoria e tatimeve dhe hetimi tatimor jane te kalbur ne rrenje Duhet reforme thelbesore ne tatime Te njejtet njwrez kaq vite, drejtoret vijne, marin ikin, paaftesi e frikshme duke filluar nga DPT e Vipat. . Copa mishi me dy sy jane nje pjese e mire drejtuesishh.. cte them.

Shto koment

Denonco