FOTO/ Rama dhe Ruçi mbajnë sekret seancën plenare, plas gallata në rrjet

FOTO/ Rama dhe Ruçi mbajnë sekret seancën plenare, plas gallata në rrjet

23:33, 03/03/2019

Partia Demokratike akuzoi sot kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi se mban të fshehtë orën e mbledhjes së parlamentit të martën. Në faqen e internetit është publikuar data e mbledhjes së parlamentit të martën , por jo ora e tij dhe kjo për të shmangur protestën e opozitës.

Dhe si gjithmonë, rrjetit nuk I shpëtojnë detaje të tilla.

Prej orësh po qarkullojnë meme që ironizojnë këtë vendim dhe tallim kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

cak-cak04/03/2019 08:50

Dhe më interesantja në këtë tragjikomedinë e "rilindasve", janë deklaratat e Taos se opozita që ka lënë imunitetin e deputetit e po proteston e barabartë me të gjithë qytetarët , e bën këtë nga frika prej drejtësisë së Arta Markut ???????? Ç'nuk dëgjon shqiptari i gjorë mga fosilet e diktaturës enveriste.

Shto koment

Denonco