VIDEO/ Lulëzon kanabisi në Shkodër, prodhimi i mallit është i mbarë

VIDEO/ Lulëzon kanabisi në Shkodër, prodhimi i mallit është i mbarë

17:25, 03/03/2019

Në një kohë kur qeveria dhe Policia e Shtetit propogandon goditje të fortë ndaj kultivimit të kanabisit në vend, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, ku shihet një prej shumë parcelave, sipas tij, në rrethin e Shkodrës.

“Prodhimi i mallit është i mbarë! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. Përshëndetje, kjo vidio është një ndër shumë parcelat në Gajtan, Shkodër , ju lutem anonim”, shkruan Berisha në Facebook.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco