VIDEO/ Çfarë i ndodhi në protestë dhe çfarë tha Paulin Sterkaj në Shkodër

VIDEO/ Çfarë i ndodhi në protestë dhe çfarë tha Paulin Sterkaj në Shkodër

11:31, 03/03/2019

Protesta e shqiptarëve e mbajtur në 26 shkurt përballë parlamentit, solli edhe përplasje mes qytetarëve dhe deputetëve të Edi Ramës.

Pas ministrit Blendi Klosi, protestuesit u përplasën edhe me deputetin tjetër, Paulin Sterkaj.

Pamjet treguan se përplasja me protestuesit ishte e ashpër dhe kishte mes tyre edhe sharje.

Por dje, në një takim në Shkodër, Paulin Sterkaj tha gjëra të tjera.

Për më shumë, shikoni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

a doni dru 03/03/2019 18:26

une jam i mendimit se nga sot kur deputetet e te gjitha partive, qeveritaret edhe ata te vendores po te mos punojne ne rregull dhe te jene korrupt kudo qe ti shohim ti rrahim

Gramoz03/03/2019 15:16

Po te kishin ofendo ty o paulin, ti do ti hajshe mutin. Te rre mendja o zorraxhi, ti tani nuk mban dot as brekt e tuja. Te ofendun o pjerdhulin, dhe ja fute vrapit dhe mir bone, komt e shpejta faqja bardh thot populli, megjithse ti i ke nxi te dy faqet, qekur u rrjeshtove me edvin kelliren.

shaban memia03/03/2019 13:26

po ti ishe duke pjerdh para ca kohesh.u ngjalle prape ti mor qafir?

PATRIOTI DT 3 MARS 201903/03/2019 12:41

Me këso BURASH KARAGJOZË është mbushur parlamenti shqiptar që kur zbresin poshtë në një popull anadollak e gënjejnë e mbushin me RENA malësie me një shqipe të kohës së Turqisë....Ajde deputet ajde. Ajde Parlament ajde...Vijnë dhe tallin BYTHËN pseudo EURODEPUTE të shtirur dhe të shitur për të mos hapur aavaze për një PRANVERË ARABE në Ballkan.....

PATRIOTI DT 3 MARS 201903/03/2019 12:39

Me këso BURASH KARAGJOZË është mbushur parlamenti shqiptar që kur zbresin poshtë në një popull anadollak e gënjejnë e mbushin me RENA malësie me një shqipe të kohës së Turqisë....Ajde deputet ajde. Ajde Parlament ajde...Vijnë dhe tallin BYTHËN pseudo EURODEPUTE të shtirur dhe të shitur për të mos hapur aavaze për një PRANVERË ARABE në Ballkan.....

Loran shehu03/03/2019 11:39

O Paulino je ber gazi botes mor karagjoz burr kush po e rru k... se do shkoj nje fije me kshu apo nje fije me ashtu????????????????????????

Shto koment

Denonco