VIDEO/ Pas Klosit, protestuesit nisen të arrestojnë deputetin e PS-së

VIDEO/ Pas Klosit, protestuesit nisen të arrestojnë deputetin e PS-së

17:18, 26/02/2019

Pas provokimit të ministrit Blendi Klosi, protestuesit e opozitës i janë përgjigjur edhe provokimit të deputetit Paulin Stërkaj, teksa ky i fundit futej për në Kuvend për t'ju bashkuar seancës plenare.

Protestuesit e kanë shtyrë dhe sulmuar deputetin, për të penguar futjen e tij në Kuvend.

Me ndërhyrjen e forcave të policisë, deputeti arriti ti largohej zemëratës së turmës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco