VIDEO/ Tensionohet situate para parlamentit, qytetarët përplasen me policinë

VIDEO/ Tensionohet situate para parlamentit, qytetarët përplasen me policinë

17:15, 26/02/2019

Qytetarët përplasen me policinë ndërkohë që drejt godinës së parlamentit po hidhen tymuese.

Qindra e qindra njerëz janë grumbulluar përpara hyrjes kryesore të Kuvendit, ndërkohë që Parlamenti është i rrethuar me forca policie, forca speciale dhe ato të gardës së republikës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco