VIDEO/ Basha-policëve: Hiqni kapelen dhe arrestoni hajdutët

VIDEO/ Basha-policëve: Hiqni kapelen dhe arrestoni hajdutët

17:10, 26/02/2019

Gjatë fjalës para protestuesve në sheshin para parlamentit, kreu i PD-së Lulzim Basha u ka bërë thirrje policëve që të bashkohen me popullin dhe të arrestojnë hajdutët.

‘Hiqni kapelet dhe bashkoheni me ne, arrestojini hajdutët.

Arrestojini e nxirrini me pranga në duar.

Arrestojeni dhe bëni detyrën para se ti arrestojë populli i bashkuar’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco