FOTO/ A mblidhemi te shtëpia ime?/ Plas gallata në rrjet me parlamentin ilegjitim

FOTO/ A mblidhemi te shtëpia ime?/ Plas gallata në rrjet me parlamentin ilegjitim

16:40, 26/02/2019

Teksa të gjithë janë në pritje të protestës së opozitës së bashkuar para godinës së parlamentit dhe asaj çfarë mund të ndodhë, në rrjetet sociale ka nisur humori me vendimin e kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi për mbledhje të papritur të seancës plenare.

Dhe sigurisht që mes memeve më të komentuara në rrjet janë ato të mjeshtrit Genc Sejko, shkruan Syri.net.

Kujtojmë që opozita nuk është më në parlament, aty ku tani janë vetëm deputetët e kryeministrit Rama.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco