Fjalimi i Edi Ramës, një VIDEO epike vjen nga SHBA

Fjalimi i Edi Ramës, një VIDEO epike vjen nga SHBA

23:20, 22/02/2019

Që kryeministri Edi Rama është në vështirësi të mëdha nuk e tregojnë vetëm numri i madh i qytetarëve në dy protestat e fundit, jo vetëm artikujt e medieve ndërkombëtare, por edhe deklarata e tij e djeshme, pak orë pasi opozita kishte dorëzuar zyrtarisht mandatet parlamentare.

Kreu i qeverisë shpalosi para shqiptarëve një monolog 32 minutësh, ku tha shumë gjëra, por asgjë nga ato që donin të dëgjonin shqiptarët dhe opozita.

Kaq ka mjaftuar që brenda dhe jashtë vendit të nisin ironitë me kryeministrin.

Më i fundit është redaktori i Nova TV në SHBA, Arian Asani, i cili përmes një videoje tallet me Ramën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ana24/02/2019 13:55

hahahahah,seriozisht e ke ti komentues, dmth rama eshte shpirti i paster qe nxitet te gaboje nga demonet,hahahahahahahahah

Esat23/02/2019 09:01

Koment kot fare, pa asnje shpjegim. Injoeante dhe hajdutr jane ato qe te nxisin ty per te llomotitur aty.

Shto koment