Për njeriun e Beogradit/ Vasili: Batoni nuk e ha kot sa krahu...

Për njeriun e Beogradit/ Vasili: Batoni nuk e ha kot sa krahu...

23:04, 21/02/2019

Zëdhënësi i shërbimit sekret serb në Prishtinë, i cili nuk e ka përgënjeshtruar asnjëherë deri më sot vetë, Baton Haxhiu, është shprehur që PD duhet të shkrihet.

Menjëherë ka reaguar Petrit Vasili.Ja çfarë thotë:

“Dëgjojeni këtë Batonin. Kot nuk e ka levrekun sa krahu ky”, shkruan Vasili në Facebook.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Dini Mnch22/02/2019 09:22

Ky Far Baton Staniqiqi ka shum Rroga 1.UDB xxxxxx€ 2.Kosov..... 3.Shqpri.... po te iku Rama Kristaqi .. kta doshkijn bashk te Erdugani Azil...

Sula22/02/2019 08:24

Ky bq pjese i grupit qe kane zaptuar PSne dhe Qeverine, meriton krapin thuajini Vasilit, e meriton nga ata krapet 2 metra qe ti rrjedhe marmita rruges. Serbi mutit, ben deklarata qe te fuse Shqiptaret ne nje ‘97 tjeter.

Tarja21/02/2019 23:55

yyyyy te q f robt , serb muti

Shto koment