Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për sot, e enjte 21 shkurt 2019

Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për sot, e enjte 21 shkurt 2019

00:11, 21/02/2019

Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme.

Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për ditën e sotme, e enjte 21 shkurt 2019.

Lexim të këndshëm:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ay21/02/2019 02:33

Poshte kryhajni, llumhani plera me e keqe mbeturina njerezore qe dhe vete muti eshte nje mire here ne fisnik, Ed lamash zagar brine hapuri

Shto koment

Denonco