VIDEO Skandaloze/ Edi Rama rrethon parlamentin me tela me gjemba

VIDEO Skandaloze/ Edi Rama rrethon parlamentin me tela me gjemba

20:40, 20/02/2019

Skandaloze mënyra se si Edi Rama po kërkon të mbrojë qeverisjen e tij.

Ka vendosur të rrethojë parlamentin me tela me gjemba.

Nuk kishte ndodhur ndonjëherë, por ja që Edi Rama e bëri edhe këtë gjë.

Gjatë mbrëmjes së sotme, forcat e Gardës së Republikës të komanduara nga Sandër Lleshi kanë vendosur të rrethojnë parlamentin.

Shihni fotot:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku20/02/2019 23:44

Bën mirë të rrethojë edhe bunkerët e Surrelit. Të gjitha miliardat që keni vjedhur, për brima miu rrethuar me tela me gjëmba keni për ti harxhuar. Çtu desh ty more llesh leshi të bëhesh ministër i vrasjes së popullit tënd për të shpëtuar kriminelët EdRuç? Nuk pate as kohë që të shijosh llokmat e tepsisë dhe do shkosh për lesh qeni.

tironci20/02/2019 21:23

Lindi pa nji pa dy blloku rri komunist. Prit kur te rrethoje gjith ministrite e ja perfundoi blloku. Aty ku meren vendime per popllin aty poplli ska pune. Escobari po krijo Meddelinin

Korcari.20/02/2019 20:46

????poi.vjen.fundi.halese.vdekie.rucit.rames.mutit

Shto koment