FOTO ekskluzive e SYRI.net/ Shumë afër Presidentit Donald Trump

FOTO ekskluzive e SYRI.net/ Shumë afër Presidentit Donald Trump

00:02, 20/02/2019

Një foto ekskluzive ka mbërritur në këto momente për SYRI.net, nga stafi që po i shërben Presidentit Trump e që tregon thjeshtësinë dhe madhështinë e Presidentit të globit.

Shikoni se si shërben për vete Presidenti Trump edhe pse ka stafin më të madh nga të gjithë liderët global.

Krahasojeni me arrogancën dhe salltanetet e lidërve primitiv të Ballkanit.

Fotoja eshte bere ne Trump International ne Washington.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Genci20/02/2019 03:32

Ci kini keto. As Trumpi nuk i beson.

Albert 20/02/2019 03:14

lerini lepirjet trumpi po i ben gropen kosoves edhe shqiperise

Shto koment