Gazetari i njohur-Ramës: Ke vrarë shpresën e shqiptarëve

Gazetari i njohur-Ramës: Ke vrarë shpresën e shqiptarëve

21:27, 11/02/2019

I ftuar në emisionin ‘A Show’ ishtë i ftuar gazetari i njohur Ben Andoni. I pyetur nga gazetari Adi Krasta, Andoni ka komentuar situatën politike në vend.

Sipas gazetarit qeverisja e keqe dhe Rama u kanë vrarë shpresën shqiptarëve. Rama ka hyrë në një rrugë pa kthim- tha Andoni.

Rritja ekonomike nuk reflektohet tek popullsia. Gjithashtu edhe skandalet e njëpasnjëshme ka bërë që shqiptarët të largohen masivisht- vazhdoi më tej gazetari.

Ben Andoni ka folur edhe për marrëdhënien e Ramës me gazetarët. Sipas tij gazetarët dhe mediat flasin shumë por dëgjohen pak. Rama nuk do mundet tu mbyllë kurrë gojën gazetarëve- përfundoi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco