FOTO/ Polici i skandalit në Shkodër mik me Edi Ramën dhe ...

FOTO/ Polici i skandalit në Shkodër mik me Edi Ramën dhe ...

21:28, 11/02/2019

Një skandal i madh seksual ka përfshirë ditën e sotme Policinë e Shtetit.

Një shef policie në Malësinë e Madhe është filmuar në momente të rënda, ndërsa është denoncuar nga nëna e një vajzë 15 vjeçe.

Berhan Bajrakurti është arrestuar gjatë ditës së sotme, ndërsa reagimet kanë qenë të shumta.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa foto të oficerit të policisë të arrestuar.

Ai është mik në Facebook me Edi Ramën dhe me Arben Ndokën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz12/02/2019 11:27

Lukunia e qelbesirave e sektit ku perfshihen, pederastet, lezbiket, pedofilet, perdhunusit, vrases dhe hajdute ordinere qe per çudi jane miq te edvin bajges ose pjestare ose dashamire te ketij sekti vrastar per Shqiperine tone te dashur, prandaj ne 16 shkurt te gjithe ne shesh per ti çuar per lesh keta fekale qe po na marrin jeten, po shkatarrojne familjen me sjelljet e tyre perverse, dhe po bejne krimin me te madh te gjith kohrave ate qe nuk na i ka bere as hasmi, shpopullimin e vendit.

Shto koment

Denonco