Reagon Lleshi: Unë nuk jam polici që i bie me d... Jam polici që arrestoj

Reagon Lleshi: Unë nuk jam polici që i bie me d... Jam polici që arrestoj

19:37, 11/02/2019
A+ Aa A-

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi, në një reagim në Tëitter u është përgjigjur akuzave të opozitës për rastin e policit në Malësi të Madhe që akuzohet për pedofili dhe kërcënim ndaj një minoreneje.

Kur mori detyrën si ministër, pas dekretimit nga Presidenti, Sandër Lleshi tha publikisht gjatë intervistës në ‘Opinion’ se çdo sjellje polici, do të ishte sikur ta kishte bërë ai.

Ja çfarë shkruan sot në Twitter Sandër Lleshi:

Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë.

Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers, me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer.

Një pervers mund të shërbejë si flamur për politikanë perversë, por nuk mund të njollosë askënd përveç vetes së tij dhe atyre që i gëzohen ekzistencës së tij.

Mbështetje për Policinë e Shtetit Shqiptar!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ariu123414/02/2019 11:51

O lesh sandri çtu desh ajo detyre more po ti dukesh si njer pa gjak ne vena mor po ku ben dot shtet ti mor Hap syte se mos leshon ndonje llaf ne 16 shkurt e vret njeri o qyqar

korabi14/02/2019 09:06

Leshi thote se nuk jame polic qe i bie me dore.E paska harruar perfesjonin e pare qe ka mesuar ne shkollen ushtarake qyshe femi ,ti bije me dore novojtoreve te shkolles e sa here te kane kapure shoket o leshe

Leka 12/02/2019 08:05

U ngjall Bardhok Biba

Kadriu 12/02/2019 01:54

Pra sapo na the se Sokol Balla qe na del perdite ne TV eshte nje pervers, qe i sherben Rames dhe interesave te tij

xhixhi11/02/2019 21:29

per pervers je njesh lesh,shko futi i pershesh

Daj Jaku11/02/2019 20:21

Nuk asht nji o Llesh Leshi, janë ba shumë.

tironci11/02/2019 19:48

Ahahahahahahaha si kerce prifti ka belaja. Ctu desh o qyqar te hajshe mutin e Rames ime ha dhe pallen e atij. Knej e tutje sje mo Sander Lleshi po Sander Leshi

Shto koment

Denonco