VIDEO që po bën namin/ Rama e Spiropali, motër e vëlla

VIDEO që po bën namin/ Rama e Spiropali, motër e vëlla

19:01, 11/02/2019

Një video po qarkullon në rrjetet sociale.

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja për marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali, duket se kanë të njëjtat gjestikulacionet dhe ky fakt është tashmë kthyer në virale për rrjtetet sociale, duke i quajtur dhe motër e vëlla.

Ndiqni videon per me shume:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gladiator.13/02/2019 12:17

Nafijeeeeee dibekun.

Shto koment

Denonco