VIDEO/ Fjala e Presidentit  Ilir Meta për marrëdhëniet e punës dhe shqyrtimin gjyqësor administrativ

VIDEO/ Fjala e Presidentit Ilir Meta për marrëdhëniet e punës dhe shqyrtimin gjyqësor administrativ

11:23, 11/02/2019

Presidenti Ilir Meta ka mbajtur një fjalim në Vlerësimin Kombëtar Tematik "Shqyrtimi Gjyqësor Administrativ në Republikën e Shqipërisë 2017-2018", me temë të veçantë "Marrëdhëniet e Punës dhe Shqyrtimi Gjyqësor".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco