Strategjia dhe teknikalitet e protestës së madhe të 16 shkurtit, Basha mbledh sot aleatët

Strategjia dhe teknikalitet e protestës së madhe të 16 shkurtit, Basha mbledh sot aleatët

10:50, 11/02/2019

Protesta e 16 shkurtit duket se do të ketë një pjesëmarrje masive, jo vetëm nga intesiteti i përgatitjeve që po bën në gjithë vendin opozita, por edhe nga ndjeshmëria e opinionit publik.

Ndërkohë që 16 Shkurti po afron, opozita po diskuton teknikalitetet fundit të e protestës e cila është paralajmëruar se do të jetë teje  masive përpara Kryeministrisë në orën 11:00. Në këtë kuadër burime pranë PD saktësojnë, se sot kreu i PD, Lulzim Basha do të zhvillojë një takim në selinë blu me krerët e partive aleate, ku mësohet se do të diskutohet për masat në funksion të organizimit të protestës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco