FOTO/ Dështim total, ja si u prit Edi Rama në Ersekë

FOTO/ Dështim total, ja si u prit Edi Rama në Ersekë

17:40, 09/02/2019

Takimi i Ersekës ka qenë një dështim total për Edi Ramën.

Zona elektorale ku ka dalë deputete Elisa Spiropali, e ka braktisur komplet Edi Ramën dhe kjo shpjegon edhe angazhimin e deputetes së Kolonjës për skandalin e Kavajës.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, disa foto nga pritja që i është bërë Ramës në Ersekë.

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Ne Erseke Edvinit i varin teneqen!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

Shikoje si e presin ne Erseke kallam deshtakun 30 militante te terbuar punojes administrate

Ktu ben gati xhirimet propaganduse te ujsjellsit

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz09/02/2019 17:45

Me siguri do ket dal me e prit edhe bythlepirsi Erjon Isai, drejtori kukull i teatrit te kukullave.

Shto koment

Denonco