VIDEO/ Basha prezanton programin PD: Ja kush janë 4 shtyllat që do rimëkëmbin ekonominë

VIDEO/ Basha prezanton programin PD: Ja kush janë 4 shtyllat që do rimëkëmbin ekonominë

19:12, 02/02/2019

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka prezantuar ditën e sotme programin ekonomik të demokratëve, e cila do të rimëkëmbë ekonominë e shqiptarëve.

Me anë të një postimi në rrjet sociale, Basha shkruan se zhvillimi ekonomik, punësimi dhe mirëqenia e qytetarëve është alternativa e PD.

Ja postimi i Bashës:

Alternativa jonë për zhvillimin ekonomik të vendit e cila do të sjellë punësim dhe mirëqenie për qytetarët shqiptarë për të ecur të sigurtë drejt Europës. #alternativaPD #zhvillimekonomik #punesim #mireqenie

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

B02/02/2019 22:04

Ne cdo qytet ku te shkosh te kesh projekte per ate zone si rruge ,autostrada ,punesime ,reforma ne arsim ,shendetesi ,siguri ,drejtesi dhe shprese dhe jepu besim qytetareve se do te realizohen me afate dhe do te shikosh se do te marresh mbeshtetje te madhe .Per protesten bej sa me shume spote se ndikojne ne nervin shqiptare per keto 6vjet qe ka qeverisur ky pushtet I pashpirt.ZOTI te NDIHMOFTE I nderuari BASHA.FITOREN e ke te sigurte dhe shqiptaret e bashkuar do ta lehtesojne me shume FITOREN .Ajo dite dhe ne vazhdim eshte FESTE per shqiptaret.

Shkodran02/02/2019 19:51

Vetem bej TVSH 15% (KUSH E KUPTON) ke votat e mia dhe te gjith fisit tim

Shto koment

Denonco