Denoncimi/ Kryebashkiakja socialiste ndërton në trotuar

Denoncimi/ Kryebashkiakja socialiste ndërton në trotuar

18:34, 02/02/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një tjetër denoncim të qytetarëve, të cilët tregojnë se si zyrtarët e Rilindjes abuzojnë me pushtetin.

Në denoncimin e tij qytetari ka treguar me FOTO, se si kryebashkiakja e Roskovecit, Majlinda Bushi ka ndërtuar shkallët e banesës së saj në trotuar.

Ja postimi i Berishës:

Ndrikulla kryetare ndërton shkallet e veta mbi trotuar!

Qytetareve iu prish banesat me leje!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje jam nje qytetar i zones se roskovecit ku kryetarja jone eshte nje plere .Zonja kryetare eshte ne kundershtim me ligjin e cila ne tortuar kabere shkallet e saj .Njerzit qe i kane me letra me dokumente te rregullta i thote do te beje kete do te prish shtepine .

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tironci03/02/2019 01:12

Ne fakt demokratet e njohin shume pronen! I duken te giithe pronat sikur jane te PD dhe pastaj vejne tabelen Toke e Xanun

Shto koment02/02/2019 18:51

Ku njohin pronen e tjetrit socialistet e shqiperise mo. Edhe pse cdo vrasje behet per motive prone. Po hajt mo mish per top mos e rruni se ka plot alibi.

Shto koment

Denonco