Meta dhe Topi i urojnë ditëlindjen gazetarit të njohur

Meta dhe Topi i urojnë ditëlindjen gazetarit të njohur

14:45, 02/02/2019

Presidenti Ilir Meta është bashkuar sot me ish-presidentin Bamir Topi për t'i uruar ditëlindjen gazetarit të mirënjohur Bashkim Hoxha. Hoxha mbush 65 vjeç dhe ka një karrierë të gjatë në media.

Meta shkruan në Fb krahas fotografisë: “Bashkë me ish Presidentin Topi duke uruar sot për 65-vjetorin e lindjes, shkrimtarin dhe gazetarin e mirënjohur Bashkim Hoxha. Edhe shumë dekada të reja për të, me lumturi dhe krijimtari!”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco