VIDEO - FOTO/ Basha, takim me sipërmarrjen, prezanton programin e PD

VIDEO - FOTO/ Basha, takim me sipërmarrjen, prezanton programin e PD

11:13, 01/02/2019

Kryetari demokrat Basha po zhvillon një takim me Shoqatat e Bizneseve dhe Sipërmarrësit për prezantimin e shtyllave kryesore te programit ekonomik të Partisë Demokratike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco