Rama ka diçka/ Ngrihet natën dhe del duke qarë në Facebook

Rama ka diçka/ Ngrihet natën dhe del duke qarë në Facebook

23:18, 31/01/2019

Në panik nga investigimi i VOA-s për zgjedhjet e 2017, ku media zyrtare amerikane i rrëzoi përfundimisht zgjedhjet Edi Ramës, ky i fundit ka pranuar të krijojë lloj, lloj skenash deri të çmendura vetëm për të bërë lajm tjetër.

Së fundi në darkë ka dal me një videoselfie me lot në sy duke ulëritur se Berisha ishte i pirë dhe i ishte futur poshtë krevatit.

Një video që ju ftojmë ta ndiqni, por që fëmijët duhet ti mbani larg.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Hahahahhahah01/02/2019 08:36

Sa gjynof i shkreti

tironci01/02/2019 08:36

Status i agravum i nji mendje te smure. Turp ky i kombit. Po qan se se shpejti le karriken.

O tuaf01/02/2019 02:28

Po flet per veten....autobiografi e persosur

Drejtori01/02/2019 01:14

Ju te lodheni kaq shume per NE? Ju te flisni me vete per POPULLIN? Ju te prishni rehatine tuaj per SHQIPERINE? JO AMAN MOS! MOS U SAKRIFIKO PER NE , PER SHIPERINE E PER POPULLIN. NE EMER TE POPULLIT NA VRANE KOMUNISTET PER GATI 50 VJET, DHE TANI JENI PO JU BIJTE E NIPERIT E KOMUNISTEVE QE KENI ZAPTUAR SHQIPERINE E PO I MERRNI SHPIRTIN. JO ZOTI KM NUK I BENI PER NE KETO SAKRIFICA( nuk e di c'sakrifice ben ti, po po e quajte vjedhjen e krimin sakrifice harram e pac cdo vote qe te dha populli ne 2013 , se ne zgjedhjet e tjera e di vete ti, s'le vote pa vjedhur) , POR I BEN PER VETE E PER FAMILJEN TENDE. I BEN PER ZAHON , POR EDHE PER BIRIN QE ME TE VERTETE NUK E NJOHE PER KAQ VJET RRESHT E NUK I DHE AS PENSION USHQIMOR. ATE MATILDEN E SHKRETE E CMENDE, IA SHKATERROVE JETEN, KARIEREN SI AKTORE DHE E DETYROVE FAMILJEN E SAJ TE MERRTE RRUGET E GREQISE LARG TEJE( kete e di shume mire se eshte e afermja ime). PO SA HERE QE HAP GOJEN TI NXJERR VETEM TE PAVERTETA. KRAHASOHESH ME BERISHEN TI????? EDHE AI KA KUSURET E VETA PO AMA KISHIM QETESI , DRITA E UJE, CMIME ME TE ULTA, RROGAT NA RRITESHIN NGA DY HERE NE VIT, SHPERBLIM NE FUND TE VITIT KISHTE PER TE GJITHE BUXHETORET ETJ....ETJ... PO TANI CFARE KA? VARFERI, PAPUNESI ,KORRUPSION TE LARTE ,MJEKESI MIZERABEL ,SPITALE PA MJEKE E INFERMIERE, FSHATRA E QYTETE QE PO ZBRAZEN DITA DITES, SE DUAN TE IKIN SA ME LARG KESAJ SHQIPERIE QE IDEOVE TI O SKENDERBEU YNE. DO BEJE MIRE TE IKJE SA ME PARE NGA PUSHTETI E TE FUTESHE VETE ATJE NE ATE BURGUN E SHKODRES. PRANDAJ TI NUK KRAHASOHESH ME ASNJE . TE DYTE SI TY SHQIPERIA S'KA PARE E KURRE MOS PAFTE. JE MORTJA E KETIJ VENDI.

t01/02/2019 00:50

Mire ky qe duket se ka probleme me veten,por paska edhe kjo lloj studente qe protestoka kundra sistemit,por jo kundra rames qe eshte personifikimi i ketij sistemi.mire qe nuk jane te gjithe studentet si kjo mendjepupel.

Bujar01/02/2019 00:49

Mire mo fajin e ka Saliu.Por na thuaj vetem kete te saten grua e ke kete te Zahos

Skrapari31/01/2019 23:48

Ky i ashtuquajtur njeri me emrin Edvin Kristaq bytha i duhet dhene plumbi ballit sepse po i jep vendit ere te qelbur. Sa here flet goja e tij vjen era mut. Turp per ata qe pranojme te kene KM nje ndyresire te papare ndonjehere.

fcb31/01/2019 23:28

ha....hi...hi.....:)) e paska bo Sala me fol me vete , paska ik per lesh :))

Shto koment

Denonco