Ylli Manjani nxjerr hapur mashtrimin e Edi Ramës

Ylli Manjani nxjerr hapur mashtrimin e Edi Ramës

22:44, 31/01/2019

Ish Ministri I Drejtësisë Ylli Manjani ka nxjerrë në pah mashtrimin e kryeministrit Edi Rama.

Rama sot në Kuvend pas akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha që gruaja e kryeministrit drejton bankën Abi Bank, tha se kjo bankë është edhe në Amerikë.

Rama tha së kjo bankë është nën monitorimin e entit rregullator të bankave në SHBA.

Por Manjani nga studioja e Opinion ka thënë se ky ishte në mashtrim I hapur dhe se Abi Bank nuk ekziston në SHBA.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco