VIDEO-FOTO/ Rama humb toruan në Kuvend, rrjeti shpërthen në tallje

VIDEO-FOTO/ Rama humb toruan në Kuvend, rrjeti shpërthen në tallje

21:37, 31/01/2019

Seanca e sotme parlamentare u shoqërua me debate të shumta mes opozitës dhe qeverisë.

Debatet degjeneruan edhe në sulme personale midis Edi Rama dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.

Por jo vetëm kaq.

Në moment tensioni kreu i qeverisë nxori gjuhën ndaj opozitës, duke bërë një fytyrë qesharake.

Mesa duket kreu i qeverisë nuk e ka përmbajtur veten pas debateve dhe akuzave.

Ky moment është fiksuar nga kamerat ndërsa fotot dhe videoja po bëjnë xhiron e rrjetit.

Këtë si duket kanë pritur edhe ata që merren me ‘meme’, ku nuk janë kursyer.

Më poshtë po ju sjellim disa nga ‘memet’ më pikante.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco