Shpërfytyrohet Rama: Sali, ti gruas sime i ha atë ...

Shpërfytyrohet Rama: Sali, ti gruas sime i ha atë ...

14:03, 31/01/2019

Gjatë seancës parlamentare të ditës së sotme, ka patur një debat të ashpër mes Sali Berishës dhe Edi Ramës, lidhur me Abi Bank dhe gruan e kryeministrit Rama. Në një moment, Rama është acaruar duke lëshuar një ofendim ndaj ish kryeministrit.

“Sali, ti gruas time dhe familjes time, i ha atĂ« qĂ« nuk thuhet“, u shpreh Rama.

Berisha i ështĂ« pĂ«rgjigjur kĂ«saj me njĂ« seri akuzash. “Ti je njĂ« copĂ« fundĂ«rrinĂ« qĂ« i merr shokĂ«ve gratĂ«. Ti je njeriu qĂ« mohon djalin tĂ«nd, qĂ« ke akuzuar babain pĂ«r pĂ«rdhunues, pĂ«r incest. Je fundĂ«rrinĂ« njerĂ«zore“, u shpreh Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz31/01/2019 15:29

Pse mos ja haje Lindes? Doktori e ka deklaruar ne parlament se i pelqejne pjeshkat.

Baxi31/01/2019 15:13

si ke lon gjo ti pa i honger mor lapanjoz i ndyre

ENEA31/01/2019 14:12

BRAVO TE LUMTE ZOTI BERISHAJ SHKULE RAMEN NGA AJO KARRIGE

Shto koment

Denonco