Berisha nxjerr bllof Ramën: Nuk më është refuzuar kurrë viza amerikane

Berisha nxjerr bllof Ramën: Nuk më është refuzuar kurrë viza amerikane

14:03, 31/01/2019

Berisha nxjerr bllof Ramën. Pas interesimit të gazetarëve mbi tymnajen e ngritur nga Rama për gjoja pamundesinë e Berishës për të vizituar SHBA, ky i fundit konfirmoi në dy pyetje të bëra nga gazetarët se nuk ka aplikuar për vizë por nuk i është refuzuar kurrë viza në rastet kur ka aplikuar.

Në 10-minutëshin e pushimit ne Kuvend, ish-kryeministri Berisha ka folur sërish për aludimin e kryeministrit Edi Rama se nuk mund të kalojë dot oqeanin dhe të shkojë në SHBA.

A iu është refuzuar viza?

Jo kurrë. Në mënyrë absolute kurrë. Është një trillim fund e krye. Por unë udhëtoj shumë rrallë.

Kryeministri Rama e konsideroi VOA-n kazan për herë të dytë…

Zoti Rama është në përpëlitje sepse po demaskohet çdo ditë e më shumë. E vetmja fije shprese e tij është se po skadojnë transaksionet me trojet shqiptare.

Zgjedhje me Edi Ramën nuk ka. Opozita do e parandalojë sepse zgjedhje me Edi Ramën nuk ka. Rrëzimi i Edi Ramës.
Kjo përpjekje e opozitës nuk është të vijë në pushtet me forcë pro të vijë në pushtet me votë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco