Videomontazhi/ 'Mos u mërzit, burri është burrë', Rama shoqëron Balilin deri në qelite e burgut

Videomontazhi/ 'Mos u mërzit, burri është burrë', Rama shoqëron Balilin deri në qelite e burgut

10:13, 20/01/2019

“Mos u mërzit, burri është burrë”.

Ish-Kryeministri Berisha ka ironizuar përmes një videomontazhi, vetdorëzimin e shumë të kërkuarit për trafik ndërkombëtar droge, Klement Balili.

Videomontazhi paraqet vet Kryeministrin Rama, që po merrte në dorëzim Balilin, dhe po e shoqëronte drejt burgut.

Ja postimi i plotë

Çaste interesante te arrestimit te Eskobarit nga vet Ediskobari!

Ndiqni videomontazhin. Sb

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco