Zbulohen lidhjet e reja të Ramës me Balilin, grekët arrestojnë shefin...

Zbulohen lidhjet e reja të Ramës me Balilin, grekët arrestojnë shefin...

12:42, 19/01/2019

Zbulohen dhe denoncohen të tjera lidhje të kryeministrit Edi Rama, me Klement Balilin.

Sipas denoncimit të “qytetarit dixhital” dhe të bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha, është arrestuar në Greqi, një oficer i lartë i policisë Shqiptare, i njohur për lidhjet me Balilin, i cili ka kërcënuar se do falsë, në se do të lihet në burg.

Postimi i plotë i Sali Berishës

Denoncohen lidhje te reja te Eskobarit me Ediskobarin

Rama peng i policise greke.

Lexoni mesazhine qytetarit dixhital!

Mirembrema doktor!

Dua te ndaj me ju informacione konkrete per baronin e droges Kelmend Balili,me lidhjet qe ka me politiken Rama dhe me drejtusa te l’arte policie.

Doktor Pak muaj me pare ne Greqi u arrestua shefi rendit te Kurbinit Vangjel Xhavara,i cili u kap me nje sasi prej 1 ton kanabi

Sipas informacioneve tek kjo Sasi droge ka pasur pjese Kelmend Balili dhe nipi I vet Rigels Balili

Ky informacion Esht teper I sakt doktor sepse vet Vangjel Xhavara ka shprehur se droga dhe puna ishte e Balili t ,dhe se Nese ata Nuk do interesohen per ta nxierre jashte ai do tregoj gjithcka rreth autorve Rigels Balili dhe Kelmend Balili

Keto informacione policia greke I di Shum mire por nuk ka bashkpunim korrekt me policin shqiptare

Te pershendesim doktor.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco