VIDEO/ ‘Nuk ka përgjysmim tarifash’ studentët regjistrojnë Ramën, ja biseda

VIDEO/ ‘Nuk ka përgjysmim tarifash’ studentët regjistrojnë Ramën, ja biseda

15:03, 17/01/2019

Mijëra studentë vazhdojnë protestën e tyre, këtë herë duke bojkotuar mësimin.

Një grup prej tyre ka vendosur të telefonojë Edi Ramën dhe më pas ta regjistrojë.

Në një bisedë prej 6 minutash, Rama jo vetëm që shan e ofendon studentët, duke u shprehur se ‘është protestë idiote’, por u thotë se nuk do të ketë përgjysmin tarifash sikur studentët edhe 30 vite të rrinë në protestë.

Më poshtë biseda e studentëve me Edi Ramën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

fili18/01/2019 00:43

ky osht krye debili skizofren dhe idiot mo i modh qi ka pa historia

Albi17/01/2019 18:58

Hera e pare qe me vjen keq per Ramen dhe ja njoh veshtiresine ne pune, pavaresisht se ai ndoshta e shijon. Protesta qenka shnderruar ne karikature. Mu kujtua ajo shprehja" Po e pe shume gjate humneren ka rrezik te te shohe dhe ajo ty". Qenken bere me klloune se ai qe luftojne me pak fjale.

sela17/01/2019 18:01

Kjo eshte Rinia , kjo eshte koha e re qe politikanet jane larg ne mentalitet per tju pershtatur ! Mund te mares disa kokrra dhe ti besh FRESH !! Por genjen veten se nuk shkon me kjo shemtire ideologji korruptive te mbjelle nga partia komuniste -e punes .socialiste ! Nuk i duhet askujt me fjala e partise ! Degjojeni si flasin nuk duan tja dine me ke flasin nuk kane asnje komleks ! RAMA dhe te gjithe ata qe mendojne si RAMA ,JANE JASHTE LOJE ! RINIA ESHTE ZEMRA E SHQIPERISE !

someone17/01/2019 15:16

Mire po dhe aty kishte debile plot. Do ishte shume e habitshme qe kjo vajza qe thoshte mbylleni masterin, te vazhdoje ne te vertete masterin. Vetem qeshte si hajvane. Nese me gjithe mend duan te replikojne, atehere ta bejne njerez me mend ne koke, jo ajo!

Shto koment

Denonco