Pyetjet drejtuar Ramës/ Ironia e Manjanit: Çfarë kazanësh janë dhe këta holandezët

Pyetjet drejtuar Ramës/ Ironia e Manjanit: Çfarë kazanësh janë dhe këta holandezët

20:58, 16/01/2019

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar pas pyetjeve që deputetët holandezë i drejtuan Edi Ramës për tenderin në Unazën e Re.

Në statusin e tij Manjani duke ju referuar deklaratave fyese që Rama përdor shpesh ndaj mediave ku së fundmi edhe ndaj ‘Zërit të Amerikës’, ka ironizuar kryeministrin  duke i thënë se tani ‘kazanë’ janë edhe holandezët.

Ja postimi i Manjanit:

Kjo është njëra nga 8 pyetjet e Parlamentit Hollandez për Qeverinë Shqiptare.

Çfarë “kazanësh” janë dhe këto Hollandezët!

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco