Habit Mustafa Nano: Jam gay, ja me kë e provova për herë të parë...

Habit Mustafa Nano: Jam gay, ja me kë e provova për herë të parë...

18:49, 16/01/2019
A+ Aa A-

Mustafa Nano i cili bën ndonjëherë si gazetar kontrovers, sidomos kur “merr guximin” dhe flet për tema të cilat janë gati-gati tabu, ka provokuar sërish së fundmi, me shijet e tij ndaj meshkujve dhe impotencën ndaj grave.

Këtë gjë Nano e ka bërë edhe gjatë shfaqjes së tij “One Man Show”, dedikuar tërësisht marrëdhënieve seksuale.

Gazetari ka bërë një deklaratë të çuditshme në skenë, pasi ka thënë se është “gay”.

Ai është shprehur kështu:

“Unë jam gay. Për herë të parë e provova me Mariglenin në Skrapar.”

Gjithashtu gjatë monologut të tij të gjatë në skenë, ai foli edhe për aftësitë e burrave në shtrat, shkruan JOQ.

Mustafa Nano tha, për këtë argument se...

“Ngordhalaq në shtrat. Gratë, mund të kenë 4-5-6 orgazma, brenda të njëjtës dalldi. Ne burrat nuk jemi ato bishat seksuale që dukemi”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Very llapa19/01/2019 20:35

Edvinit I krruhet byca mo shum se Mustafa nanovicit

Toozi...19/01/2019 17:06

O Muqi....ti na thuaj te lutem, periodat te vine vetem te Opinioni ???

altini19/01/2019 16:24

Muci, te qenet homoseksual, nuk te ben me te mire apo me te keq. B.... e ke tenden dhe mund te besh c'te duash me te. Te ecte mbare me preferencen e "re" seksuale.

Endri19/01/2019 15:57

Hahaha dhe ket se kisha nigju.

EC19/01/2019 09:17

Nëse thotë se e ka provuar për herë të parë me Marenglenin, duket që kjo të jetë vetëm një pjesë e së vërtetës. Emri Marenglen është bashkimi i akronimeve të emrave Marks, Engles, Lenin. Kështu që shoku Muçi nuk ka qenë me një, po me tre një herësh për herë të parë atje në Skrapar. Kur ka zbarkuar në Tiranë, pastaj, do të ketë gjetur Melsin. Melsi, për ata që s'e dinë, është bashkimi i germave të para të emrave Marks, Engels, Lenin, Stalin. Presupozohej, pra, që çdo Melsi ta kishte më të plotë e më të gjatë boshtin. Për boshtin ideologjik të Partisë e kam llafin. Punë komunistësh e të pavarurish, që ne militantët nuk i kuptojmë!

Toozi...18/01/2019 14:18

Po te jesh anal-ist i gjithanshem.....je hapur shum, ma shum ku cduhet ))))

pacavure18/01/2019 13:29

Ky ka perdhunuar m....

Tarja18/01/2019 13:28

Te q... gomari......, ndoshta kenaqesh.

Lali kurva18/01/2019 13:27

Ky nuk eshte BQ.....eshte pedofil !

karderri.o muc,une e kepus e ty nuk ta fus,or byth17/01/2019 15:49

o muc qafiri

toni17/01/2019 01:39

si ta quajme kete perparesi apo tollovi? per mu esht cmendi,Zoti na ruajt mend e kokes.hajde muco banane cikita e hengre dhe ti.

Leshi16/01/2019 21:50

Ky k... eshte per gjynof. Ca sdo bonte per pak vemendje se normalisht nuk e pjerdh njeri

Tajari16/01/2019 21:31

E ku qendron problemi ai thjesht e deklaroi... Por opinioni e ka dit me kohe qe ky edht BQ..

gramoz16/01/2019 19:52

Vetem nje pederast si ky, mund te ishte autor i thirrjes, te gjith qelbesirat kunder Sali Berishes. E thote tani, ateher nuk e thoshte dot te gjith dylberet kunder Sali Berishes se do ti prishte pune kryedylberit edvin.

Enodis16/01/2019 19:47

U desh te vinte 2019 qe Muci te mesonte ndonje gje rreth seksit. Pastaj ua kumton te tjereve si ndonje zbulim qe e ka bere vete, por kete e ben per cdo "zbulim" te injorances se vet.

Nana16/01/2019 19:38

Hahahahahahahahaha q... ropt. Eres mucho emancipuar Mucho

t16/01/2019 19:15

Shko provoje nje here edhe me edin mqs e ke kaq per zemer,apo e ke provuar dhe na e mban sekret

Shto koment

Denonco