VIDEO +18, largojini fëmijët, shikoni gjendjen e Kryeministrit

VIDEO +18, largojini fëmijët, shikoni gjendjen e Kryeministrit

00:26, 15/01/2019

Që Edi Rama po kalon probleme te renda politike, duke i sjelle pse jo dhe sjellje te dyshimte mendore, kjo gje eshte bere publike.

Por dalja në emisionin e Çanit, Zonë e Lirë i vuri kapakun sjelljes së Ramës.

Ndiqni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kolonjari 17/01/2019 09:04

Mjere ne . Pa ky e ka ne terezi

coli16/01/2019 02:05

Puna është se ky psikopat ka infektuar edhe këlyshët e tij në manierat e sjelljeve. Pashë sonte tek emisioni i Eni Vasilit, Alfred Pezën që bënte të njejtat karagjozllëqe si ai

Daj Jaku15/01/2019 22:25

E ka thënë Vrenozi bre, ky është totalisht rrotë ka....driu.

Labi15/01/2019 02:34

O ZOOOOOT...SI E DURON KY M...POPULL KETE PSIKOPAT TE JETE KRYEMINISTER

Shto koment

Denonco