Përgjimet e Zërit të Amerikës/ Tërbohet Rama: Kazan

Përgjimet e Zërit të Amerikës/ Tërbohet Rama: Kazan

19:52, 14/01/2019

Kryeministri Edi Rama nuk e ka përmbajtur dot më veten, pas superskandalit për punësimet, i bërë publik sot nga Zëri i Amerikës.

Në reagimin e tij Rama i është drejtuar edhe prestigjiozes ‘Zëri i Amerikës’, duke e quajtur kazan.

Për më shumë lexoni dhe gjykoni vetë tërbimin e Ramës ë twitter:

Erdhi dita që Zëri i Amerikes të flasë nga kazani i Tiranës, duke përgojuar dynjanë mbi bazë llogjesh telefonike Për herë të parë në Albania organizohet konkurs publik për punësimet në burgje dhe kazani gjëmon deri në Amerikë e jehon në katundin tonë mediatik Çfarë katandie

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Bobi, bythlepiresi i Ripjelljes!16/01/2019 14:30

Urdher i KM EDrama: Qe tani e tutje mbledhjet e Qeverise, Partise dhe forumeve PS me dyer te mbyllura, asnjehere bisefa telefonike per crdhtje favoresh, degjuat!!!

Ari14/01/2019 20:15

Pse "cuditeni" me kete reagim ...Nuk harrohen deklaratat e Balles, Majkos etj...qe ,midis partise dhe SHQIPERISE ata te pare vune partine(karrigen). Militantet e Ri...vdekjes kane mbushur administraten dhe ndermarrjet. Porosia eshte e vet sh.Rama ( mbledhje me dyer te mbyllura) per keta militante. Ps. Keta e kane lene ne bisht LSI-ne... Motivi i Rilindjes : Rendesi ka pushteti (karrigia) , JO SHTETI .

Baxi14/01/2019 20:10

ka gjarper me zile po kadhe edvin kardri me gjuslluqe

Shto koment

Denonco