VIDEO/ Rrota e Ka…driut u vetëshpall ministër, shpalle veten edhe trajner të Juventus-it

VIDEO/ Rrota e Ka…driut u vetëshpall ministër, shpalle veten edhe trajner të Juventus-it

14:35, 14/01/2019

Në një video të shkurtër në Facebook, Ilir Vrenozi, opozitari i Ramës në rrjetet sociale ka goditur përmes një reagimi pasd vetshpalljes së Ramës, ministër të Jashtëm.

Vrenozi e quan Ramën, “Rrota e Ka…driut” që sipas tij është çmendur totalisht. “Lidheni këtë mo lidheni se u çmend”, thotë Vrenozi.

Njeriu i postimeve komike ndaj Ramës i sygjeron kreut të qeverisë që tani që e shpalli veten edhe ministër të Jashtëm, ta shpallë veten edhe trainer të Juvenusit si dhe trainer të Italisë nëse mundet.

“Po ti nje copè piktor je o rrotë Ka … driu

Merr vesh ti nga fusha e diplomacise o , ti vetem barcoleta di te tregosh ..

Me atlete do vishesh si Minister i jashtem o , bobo çna gjeti me kete copen e Ka… driut …

Skemi pare gje akoma jooooo

Edi Rama e ka emëruar veten ministër të Jashtëm, o Zot o Zot…”, shkruan Vrenozi në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

diti14/01/2019 18:52

vojmedet ku ka arrit puna me tall dhe ilir vrenozi jon tu ta von bat bat te gjithe mo keq se sh.qoses o edvin kardriu

Shto koment

Denonco