Presidenti Meta i përgjigjet Ramës: Jo më shtet fals

Presidenti Meta i përgjigjet Ramës: Jo më shtet fals

12:33, 14/01/2019
A+ Aa A-

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i ka dhënë përgjigje akuzave të Edi Ramës.

Me një status në Facebook, Presidenti Meta shkruan se është në krye të punës.

Shënimi i presidenti Ilir Meta në Facebook:

Presidenti në krye të punës. Për Presidentin e para është Kushtetuta dhe sundimi i ligjit.

NO MORE FAKE STATE ( Jo më shtet fals)

Shqipëria e para!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco