FOTO/ DOKUMENTI/ Pa vulë dhe numër protokolli, administratorët kërkojnë mbylljen e fakulteteve

FOTO/ DOKUMENTI/ Pa vulë dhe numër protokolli, administratorët kërkojnë mbylljen e fakulteteve

15:18, 13/01/2019

Protesta e studentëve vazhdon, të rinjtë janë ngujuar nëpër faklutëte dhe këmbëngulin në realizmin e të gjithë kërkesave të tyre.

Gjatë ditës së sotme janë shënuar edhe përplasje në mes të studentëve dhe rojeve të sigrisë private të godinave të fakulteeve.

Ndëkorhë administratorët e dy fakulteteve japin urdhër pa nr.protokolli dhe pa vulë për  mbylljen e fakulteteve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco