VIDEO/ Nga studentët e inxhinierisë vjen një super këngë për Edi Ramën

VIDEO/ Nga studentët e inxhinierisë vjen një super këngë për Edi Ramën

10:12, 13/01/2019

Studentët prej tri ditësh janë ngujuar nëpër fakultetet e tyre dhe nuk do ta ndalin protestën deri sa të ju plotësohen kërkesat e tyre.

Para dy ditësh ata na surprizuan duke thurur edhe një këngë për Edi Ramën.

Më poshtë keni një këngë që është kënduar tek Fakulteti i Inxhinierisë së Ndërtimit mbrëmë.

/Ariglon Pali/Syri.net/

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi13/01/2019 11:35

Vargjet jan te bukura por kendimi per turp, as iso nuk ditkan te mbajne

Shto koment

Denonco