VIDEO/ 'Rrugët e bllokuara, kanë hapë leshin, tani t'i fryjmë në b....'

VIDEO/ 'Rrugët e bllokuara, kanë hapë leshin, tani t'i fryjmë në b....'

09:34, 13/01/2019

Në adresë të ish Kryeministrit Berisha ka shkuar edhe një video e një qytetari nga Dibra i cili lëshon akuza të ashpra ndaj qeverisë për mos ndërhyrjen e saj për hapjen e rrogëve të pushtuara nga dëbora.

Ndihma për bonorët është pothuajse inegzistente.

Ja postimi i Berishës shoqëruar me videon e qytetarit:

Dibra e braktisur në acarin e dëbores dhe dimrit!

Shikoni videon e dibranit dixhital. Sb

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco