VIDEO/ Protesta, ja ç'bëjnë studentët e ngujuar në fakultete gjatë natës

VIDEO/ Protesta, ja ç'bëjnë studentët e ngujuar në fakultete gjatë natës

08:40, 13/01/2019

Studentët protestues, të ngujuar brenda fakulteteve edhe gjatë natës, po e mbajnë veten me kurajo dhe moralin lart duke kënduar këngë që përcjellin mesazhe pikërisht për ata vetë, të rinjtë.

Pamjet e mëposhtme janë marrë tek Fakulteti i Inxhinjerisë së ndërtimit dhe Fakulteti i Arkitkturës dhe Uurbanistikës Tiranë.

Është kënga “Numb” e “Linkin Park”, që po këndohet me kitarë. Ndiqni videon.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco